2015 birželio 30

PEGAS "PLAČIOS EKSPORTAVIMO GALIMYBĖS - AEDILIO SIEKIS"

kuriame Lietuvos ateiti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PEGAS "PLAČIOS EKSPORTAVIMO GALIMYBĖS - AEDILIO SIEKIS"
Apie įmonę. UAB “AEDILIS“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti elektros infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse. Įmonė įkurta 2004 metais. Jos veiklos pradžioje dirbo 3 aukštos kvalifikacijos inžinieriai, aiški vizija ir jos suvokimas bei nuoseklus strategijos laikymasis leido išauginti įmonę, kuri turi tvirtas pozicijas rinkoje. Lietuvoje UAB „Aedilis“ jau įgyvendino daugiau nei 600 projektų. Taip pat yra sėkmingai įgyvendinusi projektus Estijoje, Latvijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Kenijoje, Brazilijoje, Kanadoje ir Rusijoje.

Apie projektą. 2014 m. rugsėjo 12 d. buvo pasirašyta projekto Nr. S-VP2-2.1-ŪM-04-K-05-053 PEGAS  "Plačios eksportavimo galimybės - Aedilio siekis" (Projekto kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-05-053) finansavimo ir administravimo sutartis. Projektas vykdomas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę „Naujos galimybės“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis.
 
Projekto tikslas. Palaipsniui diversifikavus veiklą ir išgryninus specializacijas, UAB "Aedilis" plėtra vykdoma trimis kryptimis: pramonės automatizavimo sprendimų projektavimo ir diegimo, elektros energetikos paslaugų teikimo, naujų produktų kūrimo ir pardavimo. Visose srityse UAB "Aedilis" veikla neatsiejama nuo aukštosioms technologijoms priskiriamos specializacijos, kuri yra viena iš įvairiuose lygmenyse pripažintų - tarptautiniu mastu labiausiai konkurencingų - Lietuvos ūkio plėtros krypčių. Nuolat gerindamas teikiamų paslaugų ir kuriamų produktų kokybę, UAB "Aedilis" orientuojasi į tas rinkas, kuriose lietuviška produkcija galėtų būti paklausi dėl itin gero kainos ir kokybės santykio. Dar daugiau - UAB "Aedilis" požiūris į atliekamas užduotis ir į pažangius pokyčius ar jų inicijavimą orientuota veiklos filosofija  galėtų lemti konkuravimo galimybes netgi su pasaulyje pripažintais lyderiais, o UAB "Aedilis" produkcija galėtų konkuruoti su pasaulinėje rinkoje lengvai atpažįstamais prekiniais ženklais. Remiantis įmonės vizija buvo inicijuotas šis projektas, kurio tikslas – per dalyvavimą tarptautinėse parodose ir UAB „Aedilis“ produktų pristatymą didinti įmonės produkcijos eksporto apimtis. Projektui buvo keliamas uždavinys: Ieškoti užsienio partnerių ir didinti pardavimą užsienio rinkose.

Projekto rezultatas. Projekto metu buvo sudalyvauta 4-iose parodose, kurios vyko Vokietijoje, Švedijoje bei Jungtinėje Karalystėje. Dėka projekto buvo sustiprintas UAB „AEDILIS“ konkurencingumas, padidintas produkcijos žinomumas, išplėsta esamose eksporto rinkose užimama rinkos dalis. Užmegzti nauji kontaktai su potencialiais partneriais ir klientais sudarys fundamentalias sąlygas įmonės eksporto augimui ir bendradarbiavimui palaikyti. Tokiu būdu bus diversifikuotas įmonės eksportas, bus išplėsta jo geografija bei padidės sukuriama pridėtinė vertė. 

Projekto suma – 41.042,63 €.

Europos Sąjungos finansuojama suma – 24.625,2 €.

Daugiau informacijos:

Generalinis direktorius

Raimundas Slavinskas

Tel. Nr. +370 (5) 2742707

El. paštas: raimundas.slavinskas@aedilis.lt

Susisiekite

Paieška