2017 gegužės 15

UAB „Aedilis“ kartu su partneriais UAB Baltec CNC Technologies" ir UAB „EIC automation“ įgyvendina (IPERS), projektą

UAB „Aedilis“ kartu su partneriais UAB Baltec CNC Technologies" ir UAB „EIC automation“ įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą Gamybos įmonių procesinių ir energetinių resursų stebėsenos, valdymo ir prognozavimo įrankių kūrimas ir komercializavimas (iPERS), projekto Nr. J05-LVPA-K-01-0102.

Projekto tikslas – sukurti išmaniąją gamybos procesinių ir energetinių resursų stebėsenos, valdymo ir prognozavimo įrankių sistemą.

Projekto vertė – 689.068,22 Eur. Projektui skirto finansavimo suma –  404.103,96 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2016.10.01 – 2019.02.28

 

Projekto metu bus sukurti 7 naujų produktų prototipai:  1. Naujos kartos gamybos įmonių procesinių ir energetinių resursų stebėsenos, valdymo ir prognozavimo išmanioji sistema; 2. Metalo apdirbimo gamybos proceso daugiaparametrinis duomenų surinkimo įrenginys; 3. Metalo apdirbimo staklių diagnostikos įrankis, skirtas staklių ankstyvajai diagnostikai (angl. predictive maintenance); 4. Įrenginių darbo monitoringo ir būsenos nustatymo įrankis; 5. Informacijos skaitmenizavimo, duomenų koncentravimo ir perdavimo įrenginys; 6. Lanksčios gamybos ir energetikos analitikos išmanioji sistema; 7. Išmani gamybos įrenginių būklės kontrolės, ankstyvosios gedimų diagnostikos ir priežiūros sistema.

 

download1aaaa.jpg

Susisiekite

Paieška