Siemens logotipas  Pirmaujantis pasaulyje „Siemens" energijos sektorius tiekia platų spektrą produktų, sprendimų ir paslaugų energijai gaminti, perduoti ir paskirstyti, o taip pat ir pirminių energijos gamybos produktų, tokių kaip skysto kuro ir dujų gamybai, perdirbimui ir transportavimui. Esame sukūrę praktiškai visus sprendimus aukštos įtampos energijos perdavimo srityje, nuo HVDC perdavimo sistemų ir produktų aukštos įtampos skirstykloms, iki modernios reaktyvios srovės kompensavimo sistemos, didinančios perdavimo galingumą ir pagerinančios tinklo stabilumą kintamos srovės elektros tinkluose. Atliekame projektus „iki rakto", pvz. pilnas pastotės įrengimas. Taip pat siūlome didelį pasirinkimą iš įvairių galios bei paskirstymo transformatorinių.
 
ABB logotipas 1
ABB yra energetikos ir automatikos technologijų, padedančių energetikos ir pramonės objektų užsakovams tobulinti veiklą ir tausoti aplinką, lyderė. ABB dirba 130 tūkstančiai darbuotojų daugiau nei 100 šalių. Elektros sistemų padalinys vykdo "iki rakto" projektus ir teikia techninės priežiūros paslaugas elektros energijos paskirstymo ir perdavimo sistemoms bei elektrinėms. Svarbiausios yra pastočių ir pastočių automatikos valdymo sistemų sritys. Papildomas veiklos akcentas tenka lanksčios kintamos srovės perdavimo sistemų (FACTS) ir aukštos įtampos pastovios srovės (HVDC) sistemų technologijoms bei elektros tinklo valdymo sistemoms. Energijos gamybos sričiai padalinys tiekia matavimo prietaisus, elektrinių valdymo ir elektrifikacijos sistemas.
Empower logotipas Empower vardas į Lietuvą atėjo 2001 m. - buvo įkurta AB "Empower". 2008 m. spalio 1 d. AB "Empower" po reorganizacijos prisijungė valdomas dukterines įmones AB "Elektros tinklų statyba" ir AB "Šiaulių energetinė statyba".Suvienijusi dviejų kompanijų pajėgas, AB "Empower" sėkmingai tęsia jų veiklą toliau - naujų vartotojų prijungimas, oro linijų ir pastočių statyba bei remontas, projektavimas, geoterminis šildymas, saulės kolektoriai, mechanizmų nuoma.
tetas logotipas Uždaroji akcinė bendrovė „TETAS" priklausanti Visagino atominės elektrinės įmonių grupei ir turinti didelę patirtį elektros energetikos sektoriaus aptarnavimo srityje atlieka šiuos darbus: gamybos ir pramonės paskirties pastatų projektavimas. Projektavimo darbų sritys: elektrotechnikos; Transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontas ir techninė priežiūra; elektros tinklo rėlinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimo darbai; įrengimų bandymai ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymai.
 Kauno energetikos remontas
UAB "Kauno energetikos remontas" įkurta 1945 m. Šiuo metu bendrovė specializuojasi energetinių įrenginių remonto, modernizavimo, montavimo, diagnostikos, atsarginių dalių ir įvairių metalo konstrukcijų gamybos srityse. Tai viena seniausių tokio profilio įmonių Lietuvoje. Šiuo metu joje dirba apie 250 darbuotojų. Darbuotojų kolektyvas vadovaujasi šūkiu - aukšt atliekamų paslaugų bei gamybos kokybė, pilnai tenkinanti kliento poreikius ir lūkeščius.. Įmonėje yra: katilų remonto, elektros įrenginių remonto, turbinų remonto skyriai , laboratorijos.
 Elektromontuotojo logo

UAB "Elektromontuotojas" - įmonė, vykdanti elektros įrenginių projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbus. Misija - tenkinant klientų poreikius didinti įmonės vertę, sukurti puikias darbo sąlygas darbuotojams ir nuolatos siekti aukščiausių veiklos rezultatų. Vizija - novatoriškai, atsakingai ir pelningai dirbanti įmonė.

Elmonta logotipas 1991 m. rugsėjo mėn. įmonė buvo privatizuota ir perregistruota į AB "Elmonta", o 1993m. - UAB "Elmonta" vardu. Darbai atliekami taikant pažangiausias technologijas ir naudojant žinomų pasaulyje firmų įrengimus bei medžiagas. 2003 m. įmonė pirmą kartą Lietuvoje paklojo 110kV kabelį tarp Šiaurinės ir Centrinės pastočių Vilniuje. Dirbdami su užsienio firmomis įgijome darbo pagal FIDIC sutartis, patirties. 2006 m. įmonėje buvo pravestas mokymas "Inžinieriaus" pareigoms atlikti pagal FIDIC sutartis. Kursus pravedė "European Construction Ventures Limited" specialistai.

Susisiekite

Paieška